Загальна інформація

Товариство з обмеженою відповідальністю «Укртатнафтасервіс» є генеральним підрядником ПАТ «Укртатнафта» з виконання ремонтно-монтажних, ремонтно-будівельних та ізоляційних робіт.

Створена на базі штату робітників Дочірнього підприємства "Фірма "Укртатнафтасервіс" та ЗАТ «КРМП», які мають 40-річний досвід роботи по ремонту нафтопереробних заводів України та інших галузей промисловості.

У складі товариства знаходятся: 5 монтажних дільниць, 1 дільниця теплової ізоляції, транспортна дільниця, лабораторія неруйнівних методів контролю.

Як генеральний підрядник підприємства ПАТ «Укртатнафта», ТОВ «Укртатнафтасервіс» объеднує під своє технічне керівництво 37 субпідрядних організацій, з якими укладені договори субпідряду.

На дільницях та у відділах працюють досвідчені высококваліфіковані спеціалісти і менеджери зі стажем та досвідом роботы у багатьох галузях виробництва ремонтних, монтажних і будівельних робіт.

Організація провадить постійну роботу по механізації виробничих процесів, придбанню засобів малої механізації, вантажопідйомних механізмів, спецтехніки для збільшення продуктивності праці, якості робіт, що виконуються.

ТОВ «Укртатнафтасервис» займає лідируючу позицію на ринку монтажних і будівельних робіт і може виконати будь-яке поставлене завдання по ремонту та будывництву об'єктів. 

Запрошуємо всі зацікавлені підприємства до співробітництва. Всі роботи та послуги будуть виконані якісно, своєчасно та на высокому технічному рівні.